POLONIA CUP 2020 U9 za nami

Halowy turniej piłkarski POLONIA CUP U9 za nami. Zaangażowanie i radość z gry w piłkę młodych zawodników, to najlepszy dowód na to, że było warto. Turniej wygrała drużyna Lecha Poznań, która wyprzedziła Olimpię Grudziądz i Chojniczankę Chojnice. Z zespołów z naszego miasta najwyżej, bo na szóstym miejscu, sklasyfikowani zostali piłkarze miejscowej Polonii Bydgoszcz.
Wszystkim biorącym udział w zawodach drużynom dziękujemy za udział i gratulujemy świetnych wyników sportowych.

Klasyfikacja finałowa:
 1. Lech Poznań
 2. Olimpia Grudziądz
 3. Chojniczanka Chojnice
 4. Górnik Konin
 5. Wisła Płock
 6. Polonia Bydgoszcz (biała)

Pozostałe drużyny biorące udział w turnieju (w kolejności alfabetycznej): Cuiavia Inowrocław, Elana Toruń, Gwiazda Bydgoszcz, Młoda Włocławianka Włocławek, Polonia Bydgoszcz (czerwona), Wisełka Bydgoszcz - Fordon.

Pełną relację fotograficzną można obejrzeć na stronie internetowej Expressu Bydgoskiego.

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Bydgoszczy za objęcie turnieju patronatem, a także osobom bezpośrenio zaangażowanym w organizację turnieju, sponsorom, rodzicom zawodników i sympatykom drużyn, a także lokalnym mediom za udział w tym sportowym wydarzeniu.

Zawody były częścią obchodów 100-lecia Polonii Bydgoszcz. Już przygotowujemy się do kolejnej edycji, tym razem dla starszych roczników. Do zobaczenia wkrótce.

Powiązana galeria: