Nabór do Akademii Piłkarskiej

Akademia Piłkarska Polonia Bydgoszcz ogłasza nabór do grup młodzieżowych dla chłopców z roczników 2004-2013.

Jeżeli marzysz o grze w piłkę na największych trybunach Europy... ... i masz odrobinę talentu, Akademia Piłkarska Polonia Bydgoszcz pomoże Tobie w osiągnięciu sportowego sukcesu. Przyjdź na nasze treningi, a przekonasz się, że drużyna Polonii Bydgoszcz to właściwy wybór.

Nie jesteśmy klasą szkolną, możesz dołączyć do naszej drużyny w dowolnym momencie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś rano chodził do swojej szkoły, a popołudniami trenował z drużyną w Polonii. Szkolimy w przekonaniu, że największą wartością jest zawodnik. Dla nas każdy z Wam ma talent, a tylko kwestią czasu jest, kiedy ten talent w Was rozkwitnie.

Nasze zasady:
Szanujemy wartości RESPECT.
Rodzice są wsparciem dla drużyny, a nie jej trenerami.
Drużyna jest grupą i tylko wspólnie osiąga sukcesy.

Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
Kontakt telefoniczny z kooordynatorem: 508 123 370.

Nabór do roczników: 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013.