POLONIA CUP 2020 U9

Już w najbliższą sobotę (11 stycznia 2020 r.) w Hali Widowiskowo-Sportowej ŁUCZNICZKA w Bydgoszczy odbędzie się halowy turniej piłki nożnej Polonia CUP 2020 U9. W rozgrywkach weźmie udział dwanaście znanych polskich zespołów młodzieżowych.

Turniej celebruje obchody 100-lecia klubu sportowego Polonia Bydgoszcz. Na parkiet wybiegną młodzi piłkarze, na co dzień grający w lidze "żaka" z roczników 2011-2012. Mecze odbywać się będą równolegle na dwóch boiskach. Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy, a najlepsze ekipy spotkają się w rundzie finałowej.

Swój udział w turnieju zapowiedziały: Lech PoznańChojniczanka Chojnice, Wisła Płock, Olimpia Grudziądz, Elana Toruń, Górnik Konin, Cuiavia Inowrocław, Młoda Włocławianka Włocławek oraz w roli gospodarza Polonia Bydgoszcz (dwa zespoły), a także Wisełka Bydgoszcz-Fordon i Gwiazda Bydgoszcz, która także w tym roku świętuje 100-lecie istnienia klubu.

Dodatkową atrakcją będzie wizyta indywidualnego mistrza Polski 2017 na żużlu - Szymona Woźniaka, wychowanka żużlowej sekcji bydgoskiej Polonii. Przewidziano również inne atrakcje.

Kibiców KP Polonia Bydgoszcz i sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego sportowego święta na żywo - wstęp wolny. Kto wie, może będzie to okazja do poznania przyszłych gwiazd piłki nożnej?

Turniej został objęty horonowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy, a oprawę medialną zapewniają: TVP3 Bydgoszcz, Radio PiK oraz Express Bydgoski. Otwarcie turnieju zaplanowano na godz. 9:00, a zakończenie na godz. 17:50.

=======================================================

Turniej POLONIA CUP coraz bliżej!
Na naszym turnieju gościć będziemy topowe grużyny z północnej Polski. Już nie możemy doczekać się początku rozgrywek. Poniżej przedstawiamy harmonogram zawodów wraz z rozpisaniem drużyn w dwóch grupach.