Kup CEGIEŁKĘ i wspieraj swój Klub

Zachęcamy wszystkich sympatyków do nabywania klubowych CEGIEŁEK, z których dochód przeznaczony będzie na dalszy rozwój Polonii Bydgoszcz. CEGIEŁKI przyjęły tym razem formę unikatowego kalendarza. To wszystko za sprawą jubileuszu 100-lecia istnienia, który w roku 2020 obchodzić będzie bydgoska Polonia.

Kalendarz to 13 osobnych kart, ze stroną tytułową oraz 12 stronami z poszczególnymi miesiącami. Całość została spięta złotą spiralą. Strony limitowanego kalendarza ozdabiają zdjęcia piłkarzy, żużlowców, lekkoatletów, kolarzy, hokeistów, judoków, pięściarzy, tenisistów oraz kibiców. 100 sztuk kalendarzy na 100 lat Polonii Bydgoszcz. Cena jednej CEGIEŁKI to 80,00 zł. Nie czekaj i zamów swój kalendarz już dzisiaj.

Numer konta: 94 1940 1076 3157 5467 0000 0000 (Bank Credit Agricole)
Tytuł przelewu: Cegiełka - darowizna na cele statutowe

e-mail: kppolonia@gmail.com