Wigilia 2019 - przekazanie sztandaru

W ostatnią sobotę (21.12.2019 r.) Klub Polonia Bydgoszcz reprezentowany przez wszystkie sekcje sportowe (w tym: piłka nożna, żużel, lekkoatletyka, kolarstwo, sportowcy niepełnosprawni, miniżużel) zorganizował uroczystą wigilię, w której uczestniczyli przedstawiciele władz klubu, trenerzy, zawodnicy, a także zaproszeni goście: byli zawodnicy, przedstawiciele władz miasta oraz sponsorzy.

W trakcie uroczystości odbyło się przekazanie sztandaru jubileuszowego z okazji 100-lecia Polonii Bydgoszcz. Wszystkim osobom, które pomogły nam w sfinansowaniu sztandaru oraz na co dzień wspierają naszą działalność, serdecznie dziękujemy. Przy okazji pragniemy przypomnieć, iż nasz klub w 2020 r. obchodzić będzie 100. urodziny.

Na wigilii drużyna rocznika 2008 została wyróżniona pamiątkowymi dyplomami za awans do I ligi wojewódzkiej. Gratulujemy wspaniałego sukcesu.

Zdjęcia w galerii poniżej autorstwa Tomasza Czachorowskiego ukazały się w oryginale na stronie Expressu Bydgoskiego.

Powiązana galeria: