Letni obóz sportowy w Tucholi w 2020 r.

W pierwszych dwóch tygodniach sierpnia 2020 r. odbędą się dla poszczególnych drużyn naszego klubu 6-dniowe obózy sportowe. Tym razem wybrany został ośrodek OSiR-u w Tucholi (około 60 km od Bydgoszczy) z pełnym zapleczem sportowym. Zgrupowanie stanowi okres przygotowawczy do rundy jesiennej poszczególnych lig, w których uczestniczą nasi zawodnicy.

Dojazd na miejsce zajmuje około1,5 godz., zatem w dniu przyjazu i w dniu wyjazdu również przewidzano jednostki treningowe. Każdy dzień wypełniony będzie licznymi zajeciami sportowo-rekreacyjnymi pod okiem naszych trenerów. Przewidziano również sparingi z okolicznymi drużynami, w tym z Chojniczanką i Tucholanką. Okolica Borów Tucholskich sprzyja również regeneracji sił przed zbliżającą się ligą.

Koszt obozu, w tym: przejazd, zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz korzystanie z bazy sportowej to 750,00 zł. Zaliczka płatna do 20 marca br. wynosi 200,00 zł. Wszelkie płatności należy dokonywać bezpośrednio u trenerów prowadzących. Kolejna rata płatna będzie na przełomie kwietnia i maja 2020 r. (szczegóły wkrótce na naszej stronie).

Pytania dotyczące zgrupowania (w tym np. wskazanie konkretnego terminu obozu), prosimy kierować bezpośrednio do trenerów prowadzących poszczególne drużyny.